İstatistikler
Toplam Oyun Sayısı: 226
Toplam Oyun Oynama: 340,778
Bugün Oynama: 37
Tekrar Oyna | 16,331 kez oynandı.
Bakugan Oyunları » Bakugan yeraltı ordusu
Oyun Resim
Bakugan Gerçek Savaş oyunu bakugan oyunları arasında yer alan en iyi ve en çok oynanan oyundur. Oyun çizgi filmde gördüğünüz karakter savaşını bizzat sizin yapmanızı sağlar. Seçenekleriniz ile karakterinizi koruyup saldırı yapmanız gerekir. Bakugan Gerçek Savaş, bakugan oyunları arasında yer alır.
Oyun Buton
Yorum Yaz !
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-10-08
sıs
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-09-23
hileli
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-21
,,.
i,.
,.
d
f
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-13
aNCl4n <a href="http://tovasvhdthmx.com/">tovasvhdthmx</a>, [url=http://efofaobgpvwq.com/]efofaobgpvwq[/url], [link=http://kdqlhfykdzvr.com/]kdqlhfykdzvr[/link], http://jybenulvperu.com/
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-10
ifade

Sende Yorum Yaz !
Happy Sad Wink @ Cool Wave Hmm... Clap hands

Bakugan Savaşçılarının kısa adı Bakugandır. Japonya'da kart oyunu olarak ortaya çıkan anime serisinin, orijinal adı Bakugan Battle Brawlers'dir. Amerika birleşik devletlerinde ve Japonyada ortak olarak hazırlanmış anime serileri tüm Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de büyük fırtınalar kopartmıştır. Bakugan çizgi filmlerinin 2. Sezonunun ismi Yeni Vestroia'dır. Diğer sezonların ismi ise; 3. sezon Gandelyalı İstilâcılar 4. Ve son sezonun ismi ise Mechtanium Surge'dir. Bakugan çizgi filmlerinde bulduğu başarıyı farklı bazı ticari faliyetlerde de kullanmıştır. Özellikle erkek çocukların çok sevdiği çizgi filmin çok sayıda bakugan oyunları da bulunmaktadır. bakugan oyunları oynamak isteyenler için açmış olduğumuz sitemizde dilediğiniz zaman ücretsiz olarak vakit geçirebilirsiniz. Bakugan oyunlarını oynamak için Oyunlaribakugan.com size yeter. İyi seyirler dileriz.
oyun